Manchester City chýba trik proti Realu Madrid, Bet365 ktorým chýba Cristiano Ronaldo

Otázka, ktorá trvá vo vzduchu pre Manchester City, keď sa zamýšľajú nad nocou málo šancí a prekvapivého úderu, je, či by to mohlo byť nakoniec pripomenuté ako zmeškaná príležitosť so zreteľom na pozoruhodnú neprítomnosť na štarte Real Madrid. Znova sme videli dôkazy, že Madrid bez Cristiana Ronalda je váza bez kvetu.Mesto však neurobilo dosť na to, aby ho Bet365 využilo, alebo sa dokonca priblížilo, a možno by to mohlo znieť, keby sa hrať s tak malým úderným impulzom.

Pre teraz nikto nemôže povedať, kým obe strany neobnovia svojich známych v Bernabeu na budúcu stredu, ale bolo to pre mesto určite nezvyčajné, že s tak malou hrozbou a sklamaním nepochybne očakávalo, že čaká, kým prestávka predtým, ako Kevin De Bruyne skončí voľný kop a prekročil hlavu cez Keybar Navas. Sergio Agüero si vybral zlú noc, aby dal jednu z jeho najmenej efektívnych výkonov sezóny a ich protivníci by mali byť povzbudení tým, že ovládali Bet365 veľké časti druhej polovice, ktoré vyvrcholili mnohými šancami, ktoré by mohli viesť k tomu, že sa dostanú do vedenia do spiatočky.Jesé, polčas náhradník za Karim Benzema, umiestnil jednu hlavičku proti priečniku a potreboval bod-prázdne, okrem Joe Hart, lopta thumding z hrudi, keď roh bol zrazený do Pepe vnútri šesť-yard oblasti, za najlepšiu šancu. Madrid by sa tiež mohol zamyslieť nad niekoľkými ďalšími rohmi, keď City vyzeral zraniteľne, keď lopta vstúpila do ich oblasti.Sergio Ramos naozaj musel skórovať z prvého, s cieľom jeho hlavičky priamo na Hart, a Anglicko medzinárodné zachránil s Bet365 nohami, keď Casemiro obrátil ďalšie úsilie smerom k goal.Manchester City 0-0 Real Madrid: päť rozprávať body z Etihad | Jamie Jackson Prečítajte si viac

Napriek tomu by bolo nesprávne si myslieť, že to bol výsledok elegantného útočiaceho výkonu španielskeho tímu, alebo že strana Zinedine Zidane nebola zadržaná v dôsledku poranenia Ronalda. Madrid stále mal Gareth Bale, ale nikto nezameriava na myšlienky opozičných obhajcov viac ako ich dvojnásobný víťaz z Ballon d’Or a bez neho vyzerali občas viditeľne krátke. Portfólio Ronaldo v tejto sezóne predstavilo 47 gólov v 44 hrách.Dosiahol 16 bodov a dal ďalších štyroch z 26 gólov v Madride, aby sa dostali do tohto semifinále a bolo ľahké si predstaviť výťah, ktorý Bet 365 priniesli hráčom mesta, keď spravodajstvo filtrovalo hodinu pred štartom, že nebudú mať aby čelili jeho improvizačnej brilantnosti. Je potrebné ľutovať, že nečerpali alebo nereagovali, ako sa dalo očakávať. Ich výkon nikdy neprevýšil šesť z desiatich a v konečnom dôsledku zanechá Madrid v silnejšej pozícii, aj keď je to okrajová výhoda. Celkové skóre z domáceho majstrovstva v Madride v tejto sezóne Ligy majstrov – 18-0 – to stavia do kontextu. S koncom, keď sa Bale, Luka Modric a Toni Kroos stávajú čoraz dôležitejšími, že Madrid dokázal, že sú vynikajúcim tímom.Predtým to nebolo tak zrejmé a v Bet365 prvej polovici mesta by mohlo byť povzbudené frekvenciou, s ktorou tretí umiestnený tím La Ligy zlyhal a prekvapivý nedostatok plynulosti od rekordných 10-krát víťazov Európskeho pohára.

Bolo zriedkavé vidieť stranu z Bernabéu, ktorá hrávala tak nehanebne, ale to z neho ešte viac sklamalo z pohľadu mesta, že nemohli sami posunúť loptu efektívnejšie. Pre všetky inteligentné skúšanie De Bruyne domáce družstvo pred polčasom nútilo pozoruhodné spasenie z Navas.

Aguero má v tomto období zvyk excelovať proti menším tímom, ale chýba dynamika vo väčších zápasoch.Jesús Navas je pravidelne sklamaný na najvyššej úrovni, zriedka rozhodujúci vplyv a Kelechi Iheanacho sa zmiernil dostať do zápasu po tom, ako nahradil Davida Silvu, ktorý bol zranený neskoro v prvej polovici. Stalo sa to dlhým slogom pre mesto a hoci obe Bet365 strany prejavili ochotu k útoku, bolo zbytočné vidieť toľko talentovaných hráčov, ktorí sa snažili mať priaznivý vplyv.

Pre Madrid to trvalo veľmi dlho začali prejsť loptou akoukoľvek autoritou.Lucas Vázquez, náhradník Ronalda, bol na periférii prvej polovice a Bale, rovnako ako mnohí z jeho spoluhráčov, strávil veľa času huffing a pušky bez riadenia nič zvláštne pozoruhodné. loptičku, ale nie vždy s ňou veľa, a tam bolo tiež niekoľko upozornení, že on má stále zvyk na zemi v podozrivých okolností, a to najmä v oblasti av jeho okolí.Pre Real Madrid Gareth Bale je viac usadený v Španielsku ako kedykoľvek predtým Sid Lowe Prečítajte si viac

On však urobil významnú úlohu, keď Madrid nakoniec začal zraziť loptu okolo spôsobom viac spojený s týmto tímom.Ovládali veľké časti druhej polovice, ale aj tam boli Bet 365  chvíle, kedy sa hráči Madrid vzdali loptičku takým spôsobom, že Zidane vystrašil zúfalstvom na dotykovom okraji.

Oba tímy budú cítiť, že by mohli hrali oveľa viac súdržný, spojený futbal, ale dôraz bol skutočne na mesto, aby čo najviac využili svoju domácu výhodu. Agüero mal predovšetkým frustrujúci večer, preplnený Pepeom a Ramosom, a na rovnováhe hracieho úteku bolo pravdepodobne najviac zaslúžené. Madrid nemusia byť tak hrozné ako Ronaldo, ale stále vytvárajú lepšie šance na zápas a ak sa má Mesto dostať na San Siro 28. mája, bude potrebovať viac zaoblený výkon v spiatočke.